Još jedno PRIZNANJE U NIZU: Udruženje Multiple skleroze CG nagrađeno u Omanu

October 2, 2017
Prava pacijenata u Crnoj Gori
May 11, 2018

Prezentacija Udruženja Multiple skleroze, na čelu sa njihovom predsjednicom doc.dr Andrijanon Nikolić, pobijedilo je Međunarodnom sastanku udruženja pacijenata Jugoistočne Evrope i Srednjeg Istoka.

“Ovaj skup pod nazivom EEMEA, Experience Exchange for Patient Organization, održavao se ove godine od 15. do 17. 10. u Muscatu, glavnom gradu Omana. U izuzetno velikoj konkurenciji nekoliko desetina različitih pacijentskih organizacija, prezentacija Udruženja multiple skleroze Crne Gore osvojila je prvo mjesto, posebno u kategoriji odrađenih projekata i njihove dugoročne primjenjivosti”..

Takođe, njen autorski crtani film “MY MOM HAS MS”koji je uradjen u produkciji sa Centrom za multimedijalnu produkciju, CEZAM, bio prikazivan između dvije sesije, pa su tako imali priliku da ga pogledaju ljudi iz različitih krajeva svijeta, kako takmičari tako i svi ostali prisutni.