O nama

NVO Udruženje Multiple skleroze Crne Gore je udruženje koje je osnivano zbog značaja humanosti, kao i zbog unaprijeđenja liječenja, rehabilitacije i zaštite osoba oboljelih od Multiple skleroze i srodnih bolesti (osobe sa MS). Udruženje Multiple skleroze Crne Gore osnovano je 15. Juna 2007. godine. Do sad smo održali mnogo seminara sa ciljem edukacije oboljelih od MS-a, kao i konkretni projekti (“Pomoć u kući”, “Pomoć u kući / personalni asistent”, “Prevaziđi prepreke”)pomoći oboljelima. Detaljni spisak naših projekata možete vidjeti na stranici PROJEKTI.

DONATORI

Naši donatori

Donatori koji su nas podržali da uradimo naše projekte

POGLEDAJ VIŠE

Budite donator

Ljudski je pomagati druge. Kad su u pitanju bolesni i iznemogli onda je to, može se reći, i moralna obaveza. Pomoć zna biti i lijepa riječ upućena bolesnom i nemoćnom čovjeku.

POGLEDAJ VIŠE